pondělí 9. prosince 2013

Vánočně...

Řeknu vám, včera byla má kreativita na naprostém maximu. Dopoledne jsem začala s adventním věncem - vím, trochu opožděně, ale já nic nezvládám včas :)) Odpoledne jsem pokračovala s vánočními truhlíky do oken. A nakonec přišly na řadu nehty. Překvapila jsem sama sebe, že jsem vymyslela něco víc, než jen jednobarevné :))


Původně jsem měla v plánu bílou, když nám napadl ten čerstvý sníh (který už je teď ovšem zase minulostí). Říkala jsem si, že tu bílou oživím trochou zlaté. A když už jsem tak vánočně rozjetá, tak nesmí chybět červená :) No a abych zas nezůstala jen u jednoho odlišného nehtu, tak jsem sáhla ještě po zlatém laku - to jsem se ale odvázala :))


A jaké laky jsem použila? :)


- na malíček je to krásný China Glaze Champagne Kisses
- na prsteníček červený China Glaze Poinsettia
- bílý je klasika - Gabriella Salvete č. 148
- a zlaté třpytky je už trochu muzejní kousek (avšak stále ve výborném stavu) Essence Gold Fever


Moc se mi líbí kombinace Champagne Kisses a Poissenety. To je prostě krásné vánoční duo :) No mám ze sebe vážně radost, na to jaký jsem antitalent na jakékoliv tvoření, tak včera jsem se docela vytáhla :) Ještě mě čeká zdobení perníčků, které jsem letos pekla poprvé, tak jsem na sebe zvědavá. Ale při nejhorším se sní neozdobené, jedlé jsou :)Náš letošní adventní věnec, kdo neviděl včera foto na facebooku :)Mějte se krásně :)

8 komentářů:

 1. Moc pěkná kombinace, docela jsi mě inspirovala!! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt? :) To není možné, že já bych někoho mohla inspirovat :)) Děkuju moc, mám z toho radost :)

   Vymazat
 2. Hani to je krása, je to moc hezky elegantně zkombinováno :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Hani :) Nakonec jsem si říkala, že jsem mohla dát ten Champagne Kisses na víc prstů, ale komu by se to chtělo odlakovávat...:))

   Vymazat
 3. Přidávám se, taky si myslím, že se ti kombinace náramně povedla. :)

  OdpovědětVymazat
 4. moja najobľúbenejšia vianočná kombinácia :-)

  OdpovědětVymazat